جمعه 9 خرداد 1399   05:16:40
اطلاعیه ها
1395/2/18 شنبه
پیام مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران به مناسبت گرامی داشت روز ماما؛

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران طی پیامی فرار رسیدن روز جهانی ماما را به تمام فعالان و تلاشگران این عرصه تبریک گفت.
 به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بیمه سلامت ایران، مدیر عامل سازمان بیمه سلامت طی پیامی فرا رسیدن روز جهانی ماما را به تمام فعالان و تلاشگران این عرصه تبریک گفت.
در بخشی از این پیام آمده است: روز جهانی ماما، فرصت مغتنمی برای یادآوری جایگاه و نقش مامایی در نظام سلامت و برنامه پزشکی خانواده و تجلیل از خدمات خالصانه و زحمات بی شائبه این قشر صبور و زحمتکش است.
در بخشی دیگری از پیام مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران آمده است: مامایی، هنری است که در عرصه نظام سلامت، علم را به خدمت می گیرد تا عشق را در خانواده و تجلی گاه آفرینش به نمایش گذارد. دکتر کبیر همچنین تاکید کرده است: جامعه مامایی به عنوان یکی از اعضاء خانواده بیمه سلامت در خانواده پزشکی کشور با جمعیتی در حدود ٤هزار و ٧٠٠نفر که بیش از ٥هزار و ٧٠٠هزار نفر آن در برنامه پزشکی خانواده فعال هستند، منشا خدمات ارزشمندی هستند. وی تاکید کرد: سازمان بیمه سلامت ایران این افتخار را دارد که از طریق برنامه پزشکی خانواده با این صنف عزیز و خدوم در حال همکاری است.
دکتر کبیر در انتهای پیام خود آورده است: اینجانب ضمن گرامیداشت این روز، خدمات بی شائبه جامعه مامایی فداکار را یادآور شده و آرزوی موفقیت، سلامتی و شادکامی برای این عزیزان را دارم.

 
امتیاز دهی