جمعه 9 خرداد 1399   05:14:03
اخبار انتصابات
1397/2/15 شنبه
معاون دفتر حقوقی و امور مجلس سازمان بیمه سلامت ایران منصوب شد
بر اساس حکمی از سوی محمد صادق دبیری مدیر کل دفتر حقوقی و امور مجلس سازمان بیمه سلامت ایران عزیزه قلی یان به سمت معاون دفتر حقوقی و امور مجلس منصوب شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بیمه سلامت ایران؛ براساس حکمی از سوی محمد صادق دبیری مدیر کل دفتر حقوقی و امور مجلس سازمان بیمه سلامت ایران عزیزه قلی یان به سمت معاون دفتر حقوقی و امور مجلس منصوب شد.
متن حکم به شرح ذیل است؛
سرکار خانم عزیزه قلی یان
سلام علیکم       
 نظر به تعهد، تخصص و توانمندی و تجارب سرکار عالی، به موجب این ابلاغ به عنوان معاون دفتر حقوقی و امور مجلس سازمان بیمه سلامت ایران منصوب می شوید تا با استعانت از درگاه ربوبی حق تعالی و در ظل توجهات حضرت ولیعصر (عج) با تمام توان و بهره گیری از استعدادهای بالقوه، ضمن جلب مشارکت همکاران دفتر با هماهنگی و سعه صدر و تعامل لازم با حوزه های بخشی و فرابخشی و درچارچوب برنامه های عملیاتی سازمان ، نسبت به انجام امور مشروحه ذیل اهتمام ورزید:  
 اقامه و دفاع از دعاوی و شکایات له یا علیه سازمان در مراجع قانونی و پیگیری و اتخاذ تمهیدات لازم جهت اجرای احکام و اسناد لازم الاجرا.
 - نظارت بر اجرای صحیح و کامل امور مربوط به این دفتر در راستای تحقق اهداف و برنامه عملیاتی سازمان. 
 - فراهم نمودن ارتباط مستمر بین واحد های استانی متناظر به منظور ایجاد وحدت رویه و هماهنگی ها و تبادل تجربیات موفق برای پیشبرد اهداف سازمان.
 - بررسی و ارائه راهکارهای مناسب در مواردی که خلاء و ابهام قانونی وجود دارد
 - حمایت قضایی و حقوقی از کارکنان سازمان در راستای انجام وظایف قانونی ایشان.
 - بررسی کارشناسی استعلام های حقوقی و ارائه پاسخ به ادارات کل ، واحدها و شرکت های تابعه.
 ایجاد زمینه های مناسب و عملی برای تولید  محتوی در حوزه  ادبیات حقوقی بیمه سلامت -
- آسیب شناسی جرایم و تخلفات انظباتی در حوزه بیمه ای در کل کشور.
امید است خدمت صادقانه و خالصانه به بندگان خدا، با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید، جهت صیانت از حقوق بیمه شدگان و همکاران سازمان متبوع را همواره نصب العین خود قرارداده و در راستای نیل به اهداف سترگ سازمانی گام بردارید.
 توفیق سرکارعالی را در انجام امور محوله از درگاه خداوند منان مسئلت می نمایم.

                 
محمد صادق دبیری
مدیر کل دفتر حقوقی و امور مجلس


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر