جمعه 9 خرداد 1399   04:54:56
1397/7/28 شنبهصبح امروز در حرم مطهر امام خمینی( ره) انجام شد:
تجدید میثاق کارکنان سازمان بیمه سلامت با آرمانهای بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران
مدیران و کارکنان سازمان بیمه سلامت در اولین روز از هفته بیمه سلامت در مرقد مطهر امام راحل حضور یافتند و به مقام والای ایشان ادای احترام کردند.
به گزارش خبرنگار آی هینا، مدیران و کارکنان سازمان بیمه سلامت در نخستین روز های هفته بیمه سلامت، صبح شنبه در مرقد مطهر امام خمینی (ره) حضور یافته و به مقام والای ایشان ادای احترام کردند.
رهبر کبیر انقلاب اسلامی و بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران همواره و در تمام عمر گرانمایه خود بر رسیدگی به وضعیت مستضعفان و محرومین جامعه و رفع مشکلات آن‌ها تاکید داشتند و احقاق حقوق این طبقه و برقراری عدالت اجتماعی یکی از دغدغه‌های همیشگی آن امام بزرگوار بود.
سازمان بیمه سلامت نیز در راستای حفظ ارزش‌های انقلاب و رسیدگی به محرومین بعد از آغاز طرح تحول سلامت و تصویب قانون بیمه همگانی سلامت، بخش عمده‌ای از محرومین جامعه را تحت پوشش بیمه رایگان درمانی قرار داد.
امام خمینی (ره) تاکید فرموده بودند: «گمان نمی‌کنم عبادتی بالاتر از خدمت به محرومین وجود داشته باشد» گفتنی‌ست هفته بیمه سلامت از 27 مهر تا 3 آبان ماه به مناسبت سال‌روز تصویب قانون بیمه همگانی سلامت در حال برگزاری است.
عكس هاي مرتبط :

 
امتیاز دهی